KIN ORTHO HAMBAPASTA MAASIKA-MÜNDI 75ML BREKETITEKANDJALE

7,36 €

98,13 €/l


Ravimivorm / pakend
HAMBAPASTA
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Maasika- ja mündimaitseline hambapasta ORTOHO KIN sobib ideaalselt just breketikandjatele. Toode sisaldab tsetüülpüridiiniumkloriidi (0,05%), mis on antiseptiline ja vähendab hambakattu, ning naatriumfluoriidi, mis tugevdab hambaemaili ja hoiab ära kaariese. Provitamiin B5 ja vitamiin E kaitsevad ja tugevdavad igemekude ja kontrollivad hambakatu kogunemist.

Tsetüülpüridiiniumkloriid (cetylpyridinium chlorhide), edaspidi CPC, on positiivse laenguga katioonne pindaktiivne aine. CPC ühendid seonduvad bakteriraku välispinnaga, penetreeruvad läbi selle ning põhjustavad rakusurma.
CPC on antiseptik, mis avaldab bakteritsiidset toimet grampositiivsetesse bakteritesse, omab ka mõningast viiruste ja seente (eriti pärmseente) vastast toimet.

Ortho KIN pastat võivad kasutada ka lapsed alla 6 aasta, kuid siis tuleb hernetera suurust kogust kasutada, kindlasti mitte alla neelata. Konsulteerida hambaarstiga, kui saadakse fluoriidi liksaks muudest allikatest.

Naatriumfluoriid
Fluoriid aitab kaasa hambavaaba taastamisel, remineraliseerib hambaid, pidurdab suhkrute muutumist hapeteks, mis kahjustavad emaili.

Provitamiin B5 ja vitamiin E
Provitamiin B5 aitab stimuleerida igemekudede kasvu, avaldab taastavat ja rahustavat toimet kahjustunud igemetele ning väldib igemete põletikku, aitab kontrollida katu teket.

Vitamiin E on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib kahjulikud vabad radikaalid. See stimuleerib vereringet igemetes ja on tunnustatud enda rakumembraani kaitsva toime poolest. Taastab ja niisutab iget, vähendab põletikku, aitab kontrollida katu teket.

OrthoKIN ei sisalda alkoholi ega kloorheksidiini.
OrthoKINi on sobilik kasutamiseks alates 6. eluaastast ning pikema aja vältel.

Enne ja pärast söömist tuleks vältida toodete kasutamist poole tunni jooksul.

Toode sobib:
- Breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks)
- Kaariese ennetamiseks
- Hambakatu vähendamiseks

Kasutamisjuhised
Pesta hambaid 2 korda päevas 2-3 minutit.

Koostisosade loetelu
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Titanium Dioxide, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Gastor Oil, Sodium Floride, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Tocopheryl Acetate, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinum chloride.

Netokogus
75 ml

Tootja
Tootja: Laboratorios KIN S.A.
Maaletooja EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, 69103 Karksi-Nuia, Viljandimaa, 4330930

Päritoluriik
Hispaania