GUM SUUVESI PAROEX 0,06% KLOORHEKSIDIINIGA 500ML /1702/

10,35 €

20,70 €/l


Ravimivorm / pakend
SUUVESI
Kogus pakendis
500ML

Tootetutvustus, otstarve
Igapäevane hooldus ja kaitse õrnadele ja tundlikele igemetele. Professionaalne hambakatu eemaldamine igemete optimaalse tervise heaks.

• Aitab vähendada hambakatu ladestumist
• Aitab rahustada tundlikke igemeid
• Aitab säilitada igemekudede tervist

Sobib ideaalselt periodontaalse ravi järgseks hooldusperioodiks või tundlike igemete varaste sümptomitega tegelemiseks. Soovitatakse ka ortodontiliste vahendite, implantaatide, täidiste või muude proteeside katu kontrolli all hoidmiseks.

KAHETOIMELINE HAMBAKATUVASTANE SÜSTEEM

Kloorheksidiindiglükonaadi (CHX) kui hambakatu tekkimise vastase toimeaine ja tsetüülpüridiinkloriidi (CPC) koostoimel on kauakestev võime rünnata tekkinud hambakattu ning ennetada seda põhjustavate bakterite ja toksiinide teket.

Värske mündimaitse

Kasutamisjuhised
Kasutage lahjendamata. Täitke mõõtetops 10–15 ml suuloputusveega. Loputage suud 30 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas pärast hammaste pesemist. Maksimaalse mõju saavutamiseks kasutage koos Gum Paroex hambapastaga. Paroexi suuveed sobivad suuirrigaatoritega.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium citrate, Chlorhexidine Digluconate, Cetylpyridinum Chloride, Sucralose, Citric Acid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sobib kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata. Mitte kasutada allergiate puhul toote koostisosade vastu (nt kloorheksidiin diglükonaat).
Pikaaegne kasutamine võib hammastele plekke tekitada ja muuta maitsetunnetust. Need seisundid on pöörduvad ja ajutised.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril.

Netokogus
500 ml

Vastutav isik
Sunstar Europe S. A., Šveits

Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268. E-pood: www.suuhugieen.ee.

Päritoluriik
Hispaania