GUM AFTACLEAR SUUÕÕNE HAAVANDITE SUUVESI 120ML

15,73 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
SUUVESI
Kogus pakendis
120ML

Tootetutvustus, otstarve
SUUHAAVANDID ja SUULÕHED

Tõhus leevendus esimesest kasutuskorrast
Suuhaavandid on üks ebameeldivamaid suuõõnekahjustusi, mis põhjustab suurt ebamugavust. Tihti mõjutab see inimese võimet normaalselt keskenduda, süüa, juua või rääkida. Seega põhjustavad suuhaavandid suurt ärritust ja stressi, segades meie argipäevaelu ja mõjutades heaolu. Suuhaavandite esinemisel närvid paljastuvad, olles seeläbi paljastatud välistele stiimulitele (nt söök, jook, keel, õhk, sülg), põhjustades palju valu ja aeglustades suuhaavandite paranemist. Parim lahendus sellisele valule on haige piirkond isoleerida ja kaitsta seda väliste stiimulite eest.
Meie eriliste looduslikku päritolu koostisosade abil isoleeritakse haige piirkond täielikult, seda kaitstakse väliste mõjude eest ning valu leeveneb kiirelt.
Tänu kilet moodustavale barjäärile kiireneb loomulik paranemine, ebamugavus väheneb ning suuhaavandid tervenevad loomulikul ja ohutul viisil.
Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud
Tootesari koosneb kolmest tootest: geel, suuloputusvedelik ja pihusti.

Kasutamisjuhised
Sobib ideaalselt suuhaavandite või muude suukahjustuste taastekke ja/või progresseerumise ennetamiseks.Loputada suud 10 ml vahendiga 2 kuni 3 korda päevas pärast söömist või vajaduse korral rohkem ühe nädala jooksul või kuni sümptomid kaovad.
Sümptomite püsimisel on toodet ohutu kasutada mitu korda päevas. Soovitatav on vältida söömist või joomist vähemalt 30 minutit pärast manustamist.

Koostisosade loetelu
Sorbitoolilahus, propaandiool (Zemea), vesi, propüleenglükool, naatriumtsitraat, Mucosave FG (maltodekstriin, viigikaktuse ekstrakt, hariliku õlipuu ekstrakt), polükarbofiil (Noveon AA-1 USP), PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, tauriin, Geogard Ultra (glükonolaktoon, naatriumbensoaat, kaltsiumglükonaat), ksülitool, sidrunhape, naatriumhüdroksiid, naatriumhüaluronaat, SymRelief (Bisabalol, hariliku ingveri juureekstrakt), lõhnaaine, sukraloos, Paraguai suhkrulehe ekstrakt, värvained (CI19140, CI 42090).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada, kui pakend on avatud või kahjustatud. Säilitusaeg kehtib vaid avamata ja ettenähtud moel hoiustatud toote puhul. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes

Säilitamistingimused
Säilitamistingimused: +5 °C kuni +30 °C.

Seadme ja pakendi sisu
Pudel+karp

Netokogus:120 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Baltic Business Partners OÜ, Lodjapuu 10-1, 75326 Karla, Harjumaa Eesti Tel: 7 367 268 ; E-mail: info@bbp.ee; www.suuhugieen.ee

Päritoluriik
Itaalia
Küsi apteekrilt