DUREX KONDOOMID PERFORMAX INTENSE N10

14,76 €

1,48 €/tk


Ravimivorm / pakend
KONDOOMID
Kogus pakendis
N10

Tootetutvustus, otstarve
Durex Performax Intense kondoomid.

Läbipaistvad looduslikust kautshukist latekskondoomid. Loodud ühiseks kulminatsiooniks. Performa libestusaine sisaldab 5% bensokaiini, et aidata mehel kauem kesta. Ribid ja täpid aitavad naise orgasmi tugevdada. Nominaallaius: 56 mm.


*Toote välimus võib erineda pildil oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis/erineva välimusega.

Kasutamisjuhised
Lugege hoolikalt pakendi infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kasutage kondoomi ainult üks kord.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Durex Performax Intense kondoomide libestusaine võib põhjustada löövet. ärritust, põletustunnet või sügelust. Vältige silma sattumist ja peske ära peale kasutamist. Kui tekib tekib ärritus, lõpetage Durex Performax Intense kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage neid kondoome, kui Teil või partneril on põletikuline või vigastatud nahk. Kui Teil või partneril tekib nende kondoomide kasutamisel hingamisraskus või huulte siniseks muutumine, lõpetage kohe kasutamine ja kutsuge arst. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda Teile 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Dermatoloogiliselt testitud. Erinevalt õlipõhistest libestitest, mis võivad kondoome kahjustada, on kõik Durex Play libestid kondoomidele ohutud. 100% elektrooniliselt testitud.

Säilitamistingimused
Hoida jahedas kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis: 10 kondoomi.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Durex ja Durex logo on Reckitt Benckiseri ettevõtete grupi kaubamärgid.

Kontaktandmed: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Strelnieku street 1A-2, Riia, Läti, tel. +371 67 320 956.

Päritoluriik
Tai.