DERMAPLAST PLAASTRID PÕLETUSHAAVADELE EFFECT 7,5X10CM N3

5,99 €

2,00 €/tk


Ravimivorm / pakend
PLAASTER
Kogus pakendis
N3

Tootetutvustus, otstarve
Hüdrogeelplaaster väiksemate pinnapealsete põletuste praktiliseks ja efektiivseks hooldamiseks. Meeldivalt jahutav ja valu leevendav. Kiirendab haava paranemist tänu optimaalsele niiskuse tasakaalule. Läbipaistev, veekindel, nahasõbralik. Õhuke kattekile on õhku läbilaskev, kuid mustust ja baktereid läbilaskmatu. Hüdrogeel ei kleepu haava külge. Plaaster võib jääda haavale kuni neljaks päevaks.

Niiske haavakeskkonna mõju: Steriilsed põletusplaastrid koosnevad niiskest geelist, mis suudab nii haavale niiskust anda kui ka liigse eksudaadi endasse imada. Niiske haavakeskkond toetab aktiivselt kehale omast loomulikku paranemismehhanismi ning tagab kiire ja tüsistusteta paranemise. Teaduslikud uuringud on näidanud, et naharakud suudavad niiskes keskkonnas paremini paljuneda ja lihtsamini liikuda, mis omakorda soodustab haava paranemist.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Peske käsi enne ja pärast haava sidumist. Enne plaastri asetamist jahutage võimalusel umbes 5 minuti jooksul kahjustatud kohta külma jooksva vee all. …
Loe edasi