COFFEE DIET TBL N120

46,15 €
Toode on hetkel laost otsas

Toimeaine / Koostis
Glükomannaan, rohelise kohvioa ekstrakt, vitamiin B12
Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N120

Toidulisand.

On tõestatud, et Coffee Dieti koostises olev glükomannaan, mida saadakse Rivière'i titaanjuure (ladina keeles Amorphophallus konjac K. Koch) mugulatest, aitab kaalu langetada. Positiivne tulemus saavutatakse, kui peetakse vähendatud energiasisaldusega dieeti ja manustatakse kolm korda päevas kokku 3 g glükomannaani (enne iga söögikorda 1 g), millele juuakse peale 1?2 klaasitäit vett. Rohelised kohvioad sisaldavad bioloogiliselt aktiivset klorogeenhapet, mis ubade röstimisel kaduma läheb. Vitamiin B12 aga toetab normaalset energiavahetust. Samuti on väga tähtsad mitmekesine tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

6 tabletis:
Glükomannaan (Amorphophallus konjac K. Koch) 3000 mg
Rohelise kohvioa (Coffea arabica L.) ekstr. 15:1 (45 % klorogeenhape, 2 % kofeiin) 900mg (450 mg klorogeenhapet, 18 mg kogeiini)
Vitamiin B12 6 mcg 240 %*
*NRV ? toitainete võrdluskogused.

Koostisosad:
Glükomannaan (Amorphophallus konjac K. Koch), polüvinüülpürrolidoon (stabilisaator), rohelise kohvioa (Coffea arabica L.) ekstr., võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, naatriumkarboksümetüültselluloos ja rasvhapete magneesiumsoolad (stabilisaatorid), ränidioksiid ja mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane ained), tsüanokobalamiin.

Annustamine:
Võtta 2 tabletti 3 korda päevas 15?30 minutit enne sööki koos 1?2 klaasi veega.
Hoiatus: neelamisraskustega isikutele või ebapiisava vedelikukogusega allaneelamisel. Soovitatakse tablett manustada küllaldase hulga veega, et tagada aine jõudmine makku.

Hoiatused:
Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Tootja:
New Nordic UAB, Taani

Maaletooja:
UAB New Nordic, Mustamäe tee 5, 10616 Tallinn, telefon 684 3838