CICCARELLI SOS KÜÜNTE NÄRIMISVASTANE GEEL 10ML

8,69 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
GEEL
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Ciccarelli S.O.S. küünte närimisvastane geel on mõeldud laste ja täiskasvanute küünenärimisharjumuse vältimiseks ning ebameeldivast harjumusest vabanemiseks. Mõeldud paikseks kasutamiseks küüntel. Pliiatssüsteem teeb geeli kasutamise väga mugavaks. Dermatoloogiliselt testitud!

Geeli regulaarne kasutamine stimuleerib küünte tagasikasvamist, samal ajal tugevdades küünte struktuuri tänu erilistele looduslikult aktiivsetele komponentidele: põldosja ekstrakt tugevdab küüsi ja annab elastsust; biotiin (vitamiin H) toimib küünerakkude kasvule; pantenool (provitamiin B5) niisutab ja tugevdab ning toimib küünerakkude kasvule. Tsitosaan kaitseb ja niisutab. Tugev punase pipra kibe maitse aitab vältida küünte närmist ning sellega närimisharjumusest vabaneda.

Kasutamisjuhised
Kanda S.O.S. küünte närimisvastast geeli kaasasoleva pintsliga nii küünele kui ka küüne ümbrusele ja lasta täielikult kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks kanda geeli küüntele mitu korda päevas, eriti pärast kätepesu. Pärast kasutamist sulgeda koheselt tuub.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, CAPSICUM ANNUUM FRUIT EXTRACT, POLYACRYLIC ACID, HYDROXYPROPYL CHITOSAN, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, AMINOMETHYL PROPANOL, METHYLPARABEN, DENATONIUM BENZOATE, BIOTIN.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergiliste reaktsioonide ilmnemisel lõpetada kasutamine. Lastel kasutada ainult täiskasvanute järelvalve all. Hoida eemale külma ja kuuma allikatest. Mitte kasutada ärritunud, punetaval ja kahjustunud nahal ega limaskestadel. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

Netokogus
10 ml

Vastutav isik
Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia
Küsi apteekrilt