CERU SPRAY KÕRVAVAIGU EEMALDAMISEKS 30ML

9,11 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
SPREI

Tootetutvustus, otstarve
Kummeli spreilahus kõrvavaigu eemaldamiseks. Asendab seepi ja vatitikku, mida kasutatakse tavapäraselt liigse kõrvavaigu eemaldamiseks.

Õige kõrvade puhastamise hügeen erineb suuresti teiste kehaosade omast ning jäetakse tihti tähelepanuta või siis teostatakse seda valesti. Isegi tänapäeval kasutavad veel inimesed ekslikult sobimatuid meetodeid kõrvavaigu eemaldamiseks. Seep koos vees sisalduva kaltsiumiga võivad moodustatada lahustamatuid sooli, mis võivad aja möödudes tekitada palju ebameeldivaid probleeme. Vatipulkade kasutamine võib sageli olukorda veelgi halvendada, kuna jätavad ebemeid kõrva kuulmekäiku ja halvemal juhul aitavad kaasa kõrvakorgi moodustumisele. Õigel kõrvavaigu korgi eemaldamisel on oluline kõrvavaiku kõigepealt pehmendada.

Tugevate kõrvavaigu korkide puhul kasutada kõigepealt CERU FLUID õli-vedelikku, mis on looduslik kõrvavaigu pehmendaja. Seejärel eemaldada üleliigne kõrvavaik kõrvaõõnsusest, pihustades CERU SPRAY´d. CERU SPRAY on toode, mis kuulmekäiku kahjustusi tekitamata puhastab need liigsest kõrvavaigust. CERU SPRAY on sobilik ka kuuldeaparaatide puhastamiseks.
Põhjalikult uuritud CERU SPRAY aplikaator muudab toote praktiliseks ja kergesti kasutatavaks. CERU SPRAY on gaasivaba.

Kasutamisjuhised
CERU SPRAY´d kasutada üks kord päevas, kas hommikul või õhtul.

Pange sprei kõrva juurde ja pihustage 2-3 korda ühte kõrva. Oodake 5 sekundit ja eemaldage õrnalt üleliigne vedelik vatiga. Korrake protseduuri teise kõrva. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast.

Koostisosade loetelu
Demineraliseeritud vesi (demineralized water), naatriummetüülparabeen (sodium nipagin), imidasolidinüül uurea (Germall 115), vahuvastane emulsioon (antifoam RD), 2% kummeli glükoolekstrakt 2:1 (camomile glycolic essence), säilitusaine (Kathon CG), surfaktant (Dehyton K/I), antiseptiline vahend (Tego 103 S), mõruapelsinipuu eeterlik õli (Neroli perfume), värvaine (E131).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Toodet hoida suletuna, toatemperatuuril!

Seadme ja pakendi sisu
Üks 30 ml pudelit.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: GHIMAS S.p.A. Via Cimarosa 85, 40033 Casalecchio di R.(BO), Itaalia.

Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia
Küsi apteekrilt