BIONIKE ACNET KREEM AKNE RAVIKS JA ENNETUSEKS 30ML

17,37 €

579,00 €/l


Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
30ML

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.

Paikne kreem kerge ja mõõduka akne raviks ja ennetuseks. Omab keratolüütilist ja rasueritust normaliseerivat toimet, ennetab vistrikke ja paikset põletikku. Soodustab komedoonide eemaldumist (valgepead ja mustpead) ja pooride puhastumist.

Üldkirjeldus: Acnet kreem on meditsiiniseade, mis on mõeldud kerge kuni mõõduka akne (acne vulgaris), mida iseloomustab komedoonide, paapulite ja väikeste mädavillide esinemine nahal, paikseks raviks. Kreemi toime põhineb 6% glükoolhappe ja 1% salitsüülhappe koostööl. Avaldab tasakaalustatud keratolüütilist toimet, soodustades sarvkihi rakkude eemaldumist ja epidermise rakkude uuenemist. See aitab kaasa komedoonide eemaldumisele ('valgepead' ja 'mustpead') ja rasunäärme folliiikulite puhastumisele, tänu kohesele folliikulite avasid ummistava aine eemaldamisele ja folliikulite kanali epiteelile toimivale keratolüütilisele toimele. Alfa-hüdroksühappe estrid ja S-karboksümetüültsüsteiin, mis vabastab väävlit, võimaldavad samuti vähendada rasueritust ravitavas piirkonnas. Need sünergilised toimed vähendavad nahakahjustuste arvu ja ennetavad uute põletike tekkimist. Acnet kreemi võib kasutada ravi või säilitusravi ajal adjuvandina kõikidel juhtudel, kus akne sümptomid on komplitseeritud nakkuslike- ja põletikuliste protsessidega ja farmakoloogiline ravi on valikravimiks. Tänu heale taluvusele võib Acnet kreemi kasutada kroonilistel juhtudel, mis nõuavad pikaajalist ravi.

Näidustused: Kerge kuni mõõduka akne paikseks raviks ja ennetamiseks.

Kasutamisjuhised
Kanda kreem põhjalikult puhastatud nahale, soovitavalt õhtuti, ja lasta toimida üle öö. Kasutada sobivaid, mitte-agressiivseid puhastusvahendeid.

Koostisosade loetelu
glükoolhape, salitsüülhape, S-karboksümetüültsüsteiin, L-lüsiin, alfa-hüdroksühappe estrid (õun- ja sidrunhape). Abiained: emulgaatorid, deioniseeritud ja filtreeritud vesi q.s. kuni 100.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatused: Vältida kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputada põhjalikult ja konsulteerida arstiga. Ainult välispidiseks kasutamiseks, ei ole mõeldud kasutamiseks limaskestadel. Vältida kasutamist  lastel, kui just arst ei ole määranud teisiti. Ravi ajal vältida pikemat päikese käes viibimist, päevitamist ja solaariumit. Intensiivne UV-kiirguse mõju võib põhjustada ajutist valgustundlikkust (fotosensitiivsust). Kui tegemist on eriti õrna nahaga, tuleks testida toodet enne kasutamist väikesel nahapiirkonnal. Juhul kui 24 tunni jooksul ei ole ärritust ilmnenud, siis võib kreemi kasutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõrvaltoimed: Eriti heleda või tundliku nahaga isikutel võib toode madala (happpelise) pH tõttu põhjustada ärritust. Sellisel juhul lõpetada toote kasutamine ja konsulteerida arstiga.

Koostoimed: Acnet kreemi koostoimeid akne raviks tavapäraselt kasutatavate ravimitega ei ole täheldatud. Juhul kui tarvitate akne ravimeid, konsulteerige enne kreemi kasutamist arstiga.

Säilitamistingimused
Hoidke toodet toatemperatuuril, kuivas kohas. Ärge hoidke toodet päikese käes ega temperatuuril alla 0° C.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend: 30 ml tuub.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja/vastutav isik: ICIM International, Via Peloritana, 28-20024 Milano Garbagnate, Itaalia. http://www.bionike.it.

Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa.

Päritoluriik
Itaalia
Küsi apteekrilt