AVENE FOR MEN HABEMEAJAMISVAHT 200ML

16,31 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 12,25 €

81,55 €/l


Ravimivorm / pakend
HABEMEAJAMISVAHT
Kogus pakendis
200ML

  • -25%

Tootetutvustus, otstarve
Avene habemeajamisvaht

Kreemjas ja kerge habemeajamisvaht kaitseb õrna nahka raseerimise ajal tekkivate ärrituste eest ja tagab tera mõnusa ja tõhusa libisemise. Eriti hea kõva habeme korral. Tänu Avene termaalvee sisaldusele omab nahka rahustavat ja ärritusevastast toimet. Kerge raseerimine hoiab ära võimalikke nahaärritusi. Mõnus kreemjas vaht niisutab nahka ning kaitseb hüdrolipiidkihti. Koostises olev Nicidin® omab antibakteriaalset toimet, mis puhastab nahka raseerimise ajal ja vähendab infektsiooni ohtu. Alkoholivaba, hüpoallergeenne, ei tekita komedoone.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist loksutada pudelit. Seejärel kanda geel niiskeks tehtud näole ja kaelale ja ajada vahule. Pärast habemeajamist kasutada Avene raseerimisjärgset palsamit.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Avene Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Ceteareth-50, Triethanolamine, Butane, Methyl Gluceth-20, Propane, Bisabolol, Parfum (Fragrance), Hydroxycapric Acid, Isobutane, Potassium Hydroxide, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Water (Aqua), Xanthan Gum, Zync Pirithione.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest.
Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril alla +50°C, kaitsta päikese eest.

Netokogus
200 ml

Vastutav isik
Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja,
Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.
E-mail: info@allium.upi.ee. Tel.: 650 1901.

Päritoluriik
Prantsusmaa