ASKINA SCAR REPAIR SILIKOONPLAASTER 4X30CM N1

15,15 €


Ravimivorm / pakend
PLAASTER
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
Õhuke keha kontuuridega sobituv korduvkasutatav mittesteriilne kleepuv silikoonplaaster, mis ennetab liigse armkoe teket, pehmendab ja silub juba tekkinud arme, parandades naha elastsust, vähendab punetust, sügelust ja pingetunnet armi piirkonnas, kaitseb armi UV-kiirguse eest ja sobib erinevatele kehapiirkondadele. Plaastri pidev kandmine toetab normaalset kollageeni sünteesi nahas ja aitab hoida naha optimaalset niiskustaset, ennetades liigse armkoe teket. Näidustatud hüpertroofilistele ja keloidarmidele ning armide ennetuseks. Sobib sulgunud ja haavaeritiseta haavadele nagu operatsioonihaavad (nt keisrilõike haav), traumahaavad ja epiteliseerunud põletused.

Kasutamisjuhised
Plaaster tuleb alati asetada puhtale ja kuivale nahale, hoida peal 24 tundi ööpäevas ja eemaldada vaid duši all või vannis käimise ajaks, et pesta ja kontrollida naha seisundit. Plaastri kasutamist alustades hoitakse seda esimesel päeval peal 4 tundi ja pikendatakse plaastri kandmise aega järgmise 2-3 päeva jooksul 24 tunnini. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks plaastrit igapäevaselt kanda 2-6 kuu jooksul. Plaaster on veekindel ja seda võib kanda nt ujumise ajal. Üht plaastrit saab kanda, ära võtta ja tagasi panna umbes 3-7 päeva välte. Kui plaaster enam ei taha hästi kinnituda või plaastri pinnal on mustust, tuleb see vahetada uue vastu. NB! Ärge venitage plaastrit paigaldamise ajal. Vajadusel võib plaastri parajaks lõigata, nii et see ulatuks vähemalt 1 cm üle armi servade.

Koostisosade loetelu
Veeauru läbilaskev veekindel väline kile ja mittekootud kiht ning pehme silikoonkiht, mis katab armi pinna ja kleepub turvaliselt nahale.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage toodet, kui olete allergiline selle materjali (silikoon) suhtes. Toodet ei tohi kasutada avatud või infitseeritud haavadel.

Säilitamistingimused
Eritingimused puuduvad.

Seadme ja pakendi sisu
Ihuvärvi õhuke silikoonplaaster kilealusel.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: B. Braun Hospicare Ltd, Collooney, Co. Sligo, Iirimaa. Turustaja: B. Braun Medical OÜ, Pilvetee tn 8, 12618 Tallinn, Eesti

Päritoluriik
Iirimaa