APTAMIL PEPTI 450G

Abivahend


Piirhind €11.72

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €2.93

Haigekassa 90% soodustusega €1.17

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


11,72 €

26,04 €/kg

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Toimeaine / Koostis
Imikute toitesegu
Ravimivorm / pakend
TOITESEGU
Kogus pakendis
450G

Tootetutvustus
Dieetraviks lehmapiimavalguallergiaga korral imikueas. Ekstensiivselt hüdrolüüsitud valgud. Meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks ettenähtud toit, alates sünnist.

Allergia on immuunsüsteemi poolt tekkinud ebasoovitav vastureaktsioon toidukomponentidele või keskkonnale. Lehmapiimavalguallergia on üks sagedasemaid allergiaid imikueas ja see tähendab immuunvastust piimas leiduvale valgule. NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua Aptamil® Pepti. See on spetsiaalne toitesegu imikutele, kellel on diagnoositud lehmapiimavalguallergia.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus.
1. Pesta käed. Kasutada ainult puhtaid ja steriliseeritud nõusid. 2. Ves…
Loe edasi