APROPOS TARUVAIGU KURGUSPREI LASTELE 20ML

7,81 €

390,50 €/l


Toimeaine / Koostis
Taruvaik, aed-liivatee, mustsõstar, teeleht
Ravimivorm / pakend
KURGUSPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Apropos kurgusprei on alkoholivaba ja meeldiva maitsega, sisaldab allergiavaba puhastatud M.E.D.® taruvaigu, mustsõstra ning suure teelehe ekstrakte.

Kasutamiseks KURGU, NEELU ning suuõõne LIMASKESTADE VAEVUSTE KORRAL. Toode sobib lastele kasutamiseks. Sisaldab keerulise barjääriga taruvaiku HXG, mis moodustab limaskestale kileja kaitsekihi, kaitstes suuneelu limaskesta kahjulike välistegurite rünnaku eest. Kurgusprei on niisutava ja rahustava toimega. Tänu oma kiletmoodustavale omadusele hoiab Apropos kurgusprei kõri kaitstult kahjulike välismõjurite eest ja leevendab valuaistinguga seotud kõriärritust, mis on tüüpiline neelupõletiku ja kurgumandlite põletiku korral. Taruvaik M.E.D.® on saadud dünaamilise kaevandamise meetodil, maksimeerides niimoodi flavonoidide ja polüfenoolide sisaldust Apropos taruvaigus.

Kasutamisjuhised
Soovitatavalt 4 pihustust korraga kuni 4 korda päevas. Enne kasutamist loksutada.

Koostisosade loetelu
vesi, taruvaigu hüdroglütseriini ekstrakt (Propolis resina, 3 mg/ml polüfenoole), glütserool, mustsõstra glütseriiniekstrakt (Ribes nigrum L. viljad), suure teelehe glütseriiniekstrakt (Plantago major L.), keerulise barjääriga taruvaik HXG (ksantaankummi, hüdrolüüsitud glükoosamino-glükaanid, taruvaigu ekstrakt), värvaine: karamell, aroomiaine, konservant: kaaliumsorbaat, magusaine: sukraloos. GLUTEENIVABA.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete ülitundlik või allergiline mõne koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, valguse eest kaitstult, kuivas kohas. Säilivusaeg
(vt pakendilt) kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Seadme ja pakendi sisu
1 speipudel

Tootja või tootja volitatud esindaja
DESA PHARMA S.r.l.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Laagri 76401, Harjumaa.

Päritoluriik
Itaalia