APROPOS TARUVAIGU KURGUSPREI FORTE 20ML

7,36 €

368,00 €/l


Toimeaine / Koostis
Taruvaigu, aed-liivatee ja päevakübara ekstr, piparmündiõli
Ravimivorm / pakend
KURGUSPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Kiiretoimeline abivahend kurgu, neelu ning suuõõne limaskesta vaevuste korral. Sisaldab allergiavaba (puhastatud) M.E.D.® taruvaigu ekstrakti, suure teelehe ekstrakti, aed-liivatee ja piparmündi eeterlikku õli ning aloe verat ülemiste hingamisteede heaoluks. Magusainega.

Sisaldab keerulise barjääriga taruvaiku HXG, mis moodustab limaskestale kileja kaitsekihi, kaitstes suuneelu limaskesta kahjulike välistegurite rünnaku eest. Kurgusprei on niisutava ja rahustava toimega. Tänu oma kiletmoodustavale omadusele hoiab Apropos kurgusprei kõri kaitstult kahjulike välismõjurite eest ja leevendab valuaistinguga seotud kõriärritust, mis on tüüpiline neelupõletiku ja kurgumandlite põletiku korral. Taruvaik M.E.D.® on saadud dünaamilise kaevandamise meetodil, maksimeerides niimoodi flavonoidide ja polüfenoolide sisaldust Apropos taruvaigus.

Kasutamisjuhised
Soovitatavalt 4 pihustust korraga kuni 4 korda päevas. Enne kasutamist loksutada.

Koostisosade loetelu
vesi, taruvaigu alkoholiekstrakt (Propolis resina, 10 mg/ml polüfenoole), alkohol, glütseriin, suure teeleheglütseriiniekstrakt (Plantago major L.), aed-liivatee eeterlik õli (Thymus Vulgaris L.), aaloe mahl (Aloe Vera L.), keerulise barjääriga taruvaik HXG (ksantaankummi, hüdrolüüsitud glükoosaminoglükaanid, taruvaigu ekstrakt), piparmündi eeterlik õli (Mentha x piperita L,. 0,2%), aroomiaine, magusaine sukraloos. GLUTENIVABA.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete ülitundlik või allergiline mõne koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, valguse eest kaitstult, kuivas kohas. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Seadme ja pakendi sisu
1 kurgupihusti

Tootja või tootja volitatud esindaja
DESA PHARMA S.r.l.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Laagri 76401, Harjumaa.

Päritoluriik
Itaalia