ANTIKEHADE KIIRTEST BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19 N1

23,76 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
KIIRTEST
Kogus pakendis
N1

  • UUS

Tootetutvustus, otstarve
Kodune COVID-19 analüüs on kodune immuunkromatograafiline kiiranalüüs SARS-CoV-2 vastaste IgG ja IgM antikehade sisalduse kvalitatiivseks tuvastamiseks kapillaarse vere tilgas.
Analüüs sisaldab SARS-CoV-2 antigeene, mida nimetatakse retseptorit siduvateks domeenideks (RBD) ning mis on ühendatud kolloidsete kullaosakestega, mis suudavad tuvastada SARS-CoV-2 vastu suunatud IgG ja IgM antikehi. Selle analüüsi abil saab selgitada välja, kas olete COVID-19 põhjustava viirusega kokku puutunud. Antikehade tuvastamisel põhinevat kodust COVID-19 analüüsi saab kasutada selliste isikute tuvastamiseks, kes ei tea, et nad on olnud nakatunud, sest neil ei tekkinud sümptomeid või neile ei määratud sümptomite alusel õiget diagnoosi. See tähendab, et koduse analüüsimise teel on võimalik tuvastada varjatud viirusekandjad ning inimesed, kes on olnud haiged, ent on terveks saanud.

Analüüsi võivad kasutada ainult täiskasvanud või lapsed täiskasvanu järelevalvel. Kodune COVID-19 analüüs annab enamasti positiivse tulemuse 13 päeva möödudes pärast sü…
Loe edasi