ALOE VERA MAHL LIFEPLAN 500ML

13,25 €


Ravimivorm / pakend
MAHL
Kogus pakendis
500ML

Tootetutvustus
Lifeplani Aaloe Vera mahl on valmistatud puhtast ja kõrge kvaliteediga Aaloe Verast. Mahlas on tagatud vähemalt 10%-line polüsahhariidide sisaldus. Polüsahhariidid on Aaloe Veras sisalduvad bioaktiivsed ained, mida on traditsiooniliselt kasutatud SEEDESÜSTEEMI ja NAHAJUME heaoluks.

Lifeplani Aaloe Vera mahla valmistamisel on kasutatud madalat temperatuuri ja lühikest kuivamisaega. Seetõttu on säilinud aaloe mahlas olevad toitained ja bioaktiivsed ained.

Aaloe Vera mahl on GM-vaba (ei sisalda geneetiliselt muundatud komponente) ning ei sisalda pestitsiide.

Miks proovida Lifeplan Aaloe Vera mahla: sisaldab kõrge aktiivsusega bioaktiivset aaloed; valmistamisel kasutatud unikaalset patenteeritud tootmisprotsessi, mis aitab säilitada kõik toitained; GMO-vaba; registreeritud rahvusvahelises taimetoiduliidus.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
25 ml kaks korda päevas puhtalt või segatuna mahla või veega. Enne kasutamist korralikult loksutada! Sobib taimetoitlastele!

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 50 ml sisaldab: puhas Aaloe Vera mahl 47,5 ml.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
95% puhas Aaloe Vera mahl, konservandid (sidrunhape, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, naatriumsulfit).

Ei sisalda suhkurt, soola, tärklist, laktoosi, gluteeni, soja, pärmi, kunstlikke maitseaineid, säilitusaineid ega loomseid saaduseid.

Hoiatused
Mitte kasutada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Ei ole sobilik beebidele. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Netokogus
500 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa.

Päritoluriik
Suurbritannia