ALFLOREX KAPSEL N30

25,85 €
Toode on hetkel laost otsas

Toimeaine / Koostis
Bifidobacterium infantis
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus
ALFLOREX® on toidulisand, mis sisaldab Bifidobacterium infantis tüve 35624®.

Soolestiku mikrobiootaks (tuntud ka kui "soolestiku mikrofloora") nimetatakse kõiki mikroorganisme, enamasti baktereid ja pärmseeni, kes elavad tasakaalustatud soolestikus. Neid on ligikaudu 100 000 miljardit ja seega on soolestikus kümme korda rohkem mikroorganisme kui kogu inimese organismis rakke. Soolestiku mikrobiootal on oluline osa inimorganismi, eriti seedetrakti tervise säilitamisel. Erinevad tegurid võivad soolestiku mikrobioota tasakaalu häirida. Seda tasakaalu häirumist nimetatakse düsbioosiks. Düsbioosil võivad olla olulised tagajärjed meie tervisele ja seedetrakti funktsioonidele.
Teatud bakteritüvede, näiteks Bifidobacterium infantis tüvi 35624®, kasutamine õiges koguses aitab meie mikrobioota uuesti tasakaalustada.

Oluline on kasutama hakates teada, et esimese 4-nädalase kasutamise ajal võib täheldada ajutiselt kergete muutuste esinemist soolestiku tegevuses. See on normaalne ja mööduv nähtus, mis on tingitud sellest, et ALFLOREX® hakkab tööle. Oluline on jätkata toote kasutamist.
Oluline on jätkata toote kasutamist igapäevaselt koos tervislike eluviisidega ka peale 4 nädala möödumist, kuna Bifidobacterium infantis toime kaob kui toote kasutamine lõpetatakse.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Lisaks tervislikele eluviisidele võtta 1 ALFLOREX®kapsel päevas koos klaasitäie veega. Võib võtta toiduga koos või tühja kõhuga..
Ei sisalda gluteeni ega laktoosi
Tarvitada tuleb 30 päeva jooksul pärast pakendi esmast avamist

Sisaldus päevase annuse kohta
Üks kapsel sisaldab 1 miljard bakterit.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Maisitärklis, tarretusaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, bakterkultuur *, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, värvus: titaandioksiid.

*35624, Bifidobacterium infantis tüvi

Ühes ALFLOREX® kapslis on 1 miljard bakterit.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kuna Bifidobacterium infantis 35624® tüvi on bakter , siis selle toime võib väheneda antibiootikumide kasutamisel.

Kui teil on raske või krooniline haigus või kui te ei ole kindel, kas te võite ALFLOREX®´i kasutada või kui teil on mõni küsimus ALFLOREX®´i kasutamise kohta koos teiste ravimitega, pidage enne ALFLOREX®´i kasutamist nõu oma arsti või apteekriga.

Säilitamistingimused
Tarvitada tuleb 30 päeva jooksul pärast pakendi esmast avamist. Säilitada toatemperatuuril.

Netokogus
30 kapslit

Tootja, pakendaja, turustaja
Levitaja: Biocodex OÜ, Väike – Paala 1, EE-11415 Tallinn, Estonia